Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 19:17 Bu haber 4449 kez okundu
 
Başkan Dağ'dan Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı...
Gündem Haberi


Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, "Basın mensubu kardeşlerimin her zaman zor şartlarda görev yaptıklarını, vatandaşın Haber Alma hakkını ilkeli, tarafsız, sorumlu ve gazetecilik anlayışı içerisinde ifa eden onurlu bir mesleğin mensuplarıdır.

 

 Basın; vatandaş ve kurumlar arasında bir köprü vazifesi olarak görevini yerine getirmelidir. Basınımızın gecesi gündüzü belli olmadan zor şartlarda görevlerini yerine getirmektedirler.

 

 Basın mensubu yaşamın olduğu her alanda vatandaşın gözü, kulağı ve sesi olmalıdır hatta doğanın bir parçası! Doğadaki canlılarında vicdanı olmalıdır. Böylesi sorumluluğu geniş bir alana hükm eden basın çalışanlarının görevlerini yerine getirirken; kamu düzenine saygılı, kişi hak ve özgürlüklerinin de sınırlarını bilerek habercilik yapması bilincinde olmalıdır dedi.

 

 Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 10 Ocak çalışan gazeteciler gününü kutluyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Dağ'dan, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı