Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 15:15 Bu haber 3139 kez okundu
 
Başkan Ali Özgül'ün Gazeteciler Günü Mesajı
Malatya Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül , Basın kuruluşlarında çalışan tüm gazetecilerin emekçilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.
Gündem Haberi


Gazetecilerin halkın talep ve beklentilerini yansıtarak da kamusal bir görevi yerine getirdiklerini ifade eden Ali Özgül,” Her an haber peşinde koşan basın çalışanlar, tarafsız ve evrensel normlara uygun ilkler çerçevesinde yayıncılık yaparak kamuoyunu aydınlatıyorlar” dedi.

 

Malatya Emlakçılar Odası Başkanı Ali Özgül , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajında, kamuoyu bilincini artıran ve güçlendiren en önemli unsurlardan birinin de medya olduğunu hatırlattı.

 

Toplumların gelişmesi ve güçlenmesi için medyanın da güçlü olması gerektiğini ifade eden Başkan Özgül, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız” Gazetecilik mesleği çağımızın en zor mesleklerinden bir tanesidir. İnsanları hızlı ve sağlıklı bilgilerle buluşturmak için her türlü zor koşulun üstesinden gelen gazeteciler, karşılaştıkları her türlü zorluğa rağmen mesleklerini büyük bir özveriyle yerine getirmektedir. Toplumsal bilinci artırarak güçlendirmeyi hedefleyen gazetecilik mesleği, kamuoyu yararına olan her türlü projenin de yanında durmaktadır. Kamuoyunu basın meslek ilkeleri çerçevesinde doğru, dürüst ve tarafsız bir şekilde objektif olarak bilgilendiren gazeteciler, yaşamın vazgeçilmez unsurları arasına girmiştir. Bizler mesai arkadaşı olarak gördüğümüz gazetecilerin her zaman yanındayız. Bu vesileyle şehrimizde görev yapan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum."

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Ali, Özgül'ün, , Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı