Haber Detayı
11 Haziran 2020 - Perşembe 11:15 Bu haber 3102 kez okundu
 
Atabey İskelesi Yanına Mescit İle WC Lavabo Yapıldı
Malatya ile Elazığ ili Baskil ilçesi arasında ulaşımı sağlayan Atabey Feribot İskelesine yeni Mescit, Lavabo ve WC yaptı.
Gündem Haberi


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ATABEY FERİBOT İSTEKELESİNDEKİ EKSİKLİĞİ GİDERDİ

Hizmet ve yatırımlarında vatandaş memnuniyetine büyük önem veren Malatya Büyükşehir Belediyesi, Malatya ile Elazığ ili Baskil ilçesi arasında ulaşımı sağlayan Atabey Feribot İskelesinde eksikliği hissedilen Mescit, Lavabo ve WC gruplarını yaparak vatandaşların hizmetine sundu.

 

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Atabey Feribot İskelesi yanında bulunan park alanına piknik yapmak için gelen vatandaşlar ile Feribotları kullananların taleplerine kayıtsız kalmadı. Sözkonusu vatandaşların zaman zaman yaptıkları açıklamalarda WC Lavabo ve Mescide ihtiyaç duyduklarını belirtmeleri üzerine, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ilgili birime talimat vererek bu eksikliğin giderilmesini istedi.

 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından hemen çalışmalara başlanarak kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan WC-Lavabo ve Mescit inşaatı tamamlanarak hizmete sunuldu.

 

Büyükşehir Belediyesi Atabey Feribot İskelesinde yapmış olduğu çalışmalar kapsamında, Bay ve Bayan Mescidi, 3 bay, 3 bayan ve 1 engelli olmak üzere toplam 7 WC grubu, abdest alma yerleri olmak üzere yaklaşık 95 M2’lik Mescit binası yapılarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Atabey, İskelesi, Yanına, Mescit, İle, WC, Lavabo, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı