Haber Detayı
01 Şubat 2020 - Cumartesi 02:01 Bu haber 4063 kez okundu
 
ASiAD Başkanı Doğan ; Programımız Ticari ve Siyasi Değildir
ASiAD Adıyaman Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğan , 2 Şubat Günü düzenleyeceğimiz 02.02 Dünya Adıyamanlılar Günü Programı , Adıyaman'ın Tanıtımına Çok Büyük Bir Katkı Sunacaktır.
Gündem Haberi


DOĞAN PROGRAMIMIZ TİCARİ VE SİYASİ DEĞİLDİR.

ASiAD Genel Başkanı Mehmet Doğan , 2 Şubat Günü düzenleyeceğimiz 02.02 Dünya Adıyamanlılar Günü Programı , Adıyaman'ın Tanıtımına Çok Büyük Bir Katkı Sunacaktır.

 

Adıyaman Sanayici ve İşadamları Derneği Genel Başkanı Mehmet Doğan yapmış olduğu basın açıklamasında "ASiAD ailesi olarak tertiplemiş olduğumuz 02.02 DÜNYA ADIYAMANLILAR GÜNÜ Programımız Yardımlaşma ve Dayışma Programı değildir.

 

Programımız yanlızca Adıyamanlı hemşehrilerimizle bir araya gelerek onlarla tanışma, kaynaşma ve bir kaç saatliğine de olsa İstanbul'da Adıyamanımızı yaşamaktır.

 

Bundandır ki tertiplemiş olduğumuz programın Ticari ve Siyasi hiç bir kimliği yoktur. Organizasyon ASİAD Ailesinin ev sahipliğinde gerçekleştiği için katılan hiç bir misafirimizden her hangi bir bağış, yardım ve buna benzer bir ücret alınmayacak yada toplanmayacaktır" dedi.

 

02.02.2020 Pazar günü saat 13 itibariyle Sultangazi Sahra Davet Salonlarında gerçekleşecek olan Program detayları şu şekilde.

 

Sunumlarını Yolcu Yollarda Program Yapımcısı Yusuf Özpolat ve Şiir Okuyan Adam Tayfun Ayazın yapacağı programda Yaman Adıyaman&Haydar Ulaş Adıyaman Harfane Grubuyla katılırken, Ramazan Garipses ve Kahtalı Mıçıda sahne alacaktır.

 

Programda konuklara Adıyaman'ın meşhur tavası ikram edilecektir.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: ASiAD, Başkanı, Doğan, ;, Programımız, Ticari, ve, Siyasi, Değildir,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı