Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 19:59 Bu haber 4104 kez okundu
 
Amacımız Malatya'da Bir Taş Üstüne Taş Koymaktır
Malatya Platformu Genel Başkan Yardımcısı Murat Maskar , Amacımız Malatya'da Bir Taş Üstüne Taş Koymaktır.
Gündem Haberi


Murat Maskar ; Amacımız Malatya'da Bir Taş Üstüne Taş Koymaktır

Malatya Platformu Genel Başkan Yardımcısı Murat Maskar , Amacımız Malatya'mıza Ortak Akıl ve Projeler İle Hizmet Etmektir.

 

Malatya Platformu  24 Ocak Elazığ Depreminde Zarar Gören Özellikle Okulların Tekrar Yapımı ve Tamiratı İçin Harekete Geçti.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar Malatya ile ilgili gerek Malatya içinde olsun gerekse Malatya dışında Malatya'nın her türlü sorun ve sıkıntısını gündeme getiren çözüm noktasında paneller , konferanslar ve toplantılar düzenleyen Malatya Platformu Coronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği  faliyetlerine yeniden başladı.

 

Malatya Platformu Genel Başkan Yardımcısı Murat Maskar  gazeteci Hidayet Özpolat ve Ali Ekber Kaya'ya Platformun faliyetleri ve çalışma alanları hakkında bilgi verdi. Murat Maskar özellikle amacımız eğitim , turizm ve sosyal içerikli projeleri Malatya'nın tüm paydaşlarıyla birlikte hareket ederek ortak akılla doğru bir planlamkayla şekillendirmektir.  24 Ocak Elazığ Depreminde özellikle Pütürge , Doğanyol , Kale , Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerimizde bulunan binalarda ağır hasarlar meydana geldi. Birçok vatandaşımız evsiz kaldı. Başta okullar ve sağlık ocakları olmak üzere kamu binalarımız ağır hasar gördü. Bu yüzden bizler Malatya Platformu olarak ilk önceliğimiz  mağdur  olan vatandaşlarımızın sıkıntılarına ortak olmak onların yaralarını bir an önce sarmak için gayret göstermekteyiz. Okullarımızn tadilatı ve yapım noktasında İş İnsanlartımız ile görüşüp maddi manevi desteklerini sağlamaları için yoğun çaba harcamaktayız dedi.

 

Başkan Yardımcısı Murat Maskar  , Bizlerin Memleketimize daha iyi hizmet etmesi  ve  sesimizi daha iyi duyurmamız için siz Malatya'mızın değerli basın mensuplarına ihtiyacımız var.. Sizler bizlerin sesini duyurup  yapmak istediğimiz kamu yararına olan  bu kıymetli faliyetlere destek olmak için İş insanları , yerel yöneticiler ve Devletin yetkili birimleri arasında köprü görevi göreceksiniz. Bizlere her zaman desteğini esirgemiyen tüm Malatya medyasına  Malatya Platformu'nun tün ferdi adına teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Amacımız, Malatya'da, Bir, Taş, Üstüne, Taş, Koymaktır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı