Haber Detayı
12 Eylül 2019 - Perşembe 17:32 Bu haber 2137 kez okundu
 
AKÇADAĞDER ; Amacımız Akçadağ'ın Birliği ve Beraberliği
Akçadağ Dayanışma Derneği Yönetimi , Akçadağ Kaymakamı ,Belediye Başkanı , CHP ve MHP İlçe Başkanı , Muhtarlar Derneği ve Esnaf Odaları Başkanlarını Ziyaret Ettiler.
Gündem Haberi


AKÇADAĞDER’den anlamlı ziyaretler…

Kısa adı AKÇADAĞDER olan Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu, Başkan Yardımcısı Erdal Üstün, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Uzun Kayış, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Erkuş, Dernek koordinatörü Deniz Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ilk ziyaretlerini Akçadağ Kaymakamı Ekrem Ender Ergün, Akçadağ belediye Başkanı Ali Kazgan, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Ali Aslan, Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanı Kenan Güde, Muhtarlar Derneği Başkanı Eyüp Gönültaş Esnaf Odaları Başkanı Fatih Şahin ve çeşitli ziyaretlerde bulundular.

 

Akçadağ Dayanışma Derneği Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu “Yeni kurulan bir dernek olarak ilçe yöneticilerimizi, STK temsilcilerimizi ziyaret ettik. Bizleri en iyi şekilde ağırladılar.

 

Kaymakamımız Ekrem Ender Ergün ile belediye başkanımız Ali Kazgan’a, Siyasi Parti ilçe başkanlarımıza, STK temsilcilerimize yakın ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”dedi. AKÇADAĞDER Başkan ve Yöneticileri ziyaretlerini Malatya’da devam ettirecek.  Haber - Ali Aladağ

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: AKÇADAĞDER, ;, Amacımız, Akçadağ'ın, Birliği, ve, Beraberliği,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı