Haber Detayı
18 Şubat 2020 - Salı 17:36 Bu haber 3176 kez okundu
 
Adıyamanlı Sercan ve Serkan Sarı Kardeşlerin Büyük Başarısı
Çocuk Yaşta Yemekçilik Sektörüyle Tanışan Adıyamanlı Sercan ve Serkan Sarı Kardeşler İstanbul'un 39 İlçesine Toplu Yemek Hizmetleri Vermekte.
Ekonomi Haberi


İSTANBULUN SOFRASINI ADIYAMANLI GENÇ KARDEŞLER KURUYOR
Çocuk Yaşta Yemekçilik Sektörüyle Tanışan Adıyamanlı Sercan ve Serkan Sarı Kardeşler Yıllar Önce Kurmuş Oldukları SARILAR CATERİNG İle İstanbul'un 39 İlçesine Toplu Yemek Hizmetleri Vermekteler..


Lezzeti, Fiyatı ve Kusursuz Hizmetiyle Toplu Yemeklerin Vazgeçilmez Adresi olan Sarılar Catering İşletmecisi Genç Kardeşler "Mutfak Çalışma ve Hijyenik Sistemlerinin Bir Ev Mutfağıyla Aynı Olduğunu ve Sultangazi, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy, Bağcılar, Güngören, Esenler ve Başakşehir Başta Olmak Üzere İstanbul'un Her İki Yakasına Sofra Kurduklarını dile getirdiler. 
Genç Kardeşlerin Azmi ve Başarısı Gören ve Tanıyan Herkes Tarafından Takdir Ediliyor. İstanbul'daki Tüm İl Derneklerine de Toplu Yemek Hizmet Veren Firma, Birçok Kurumsal Firmanın Yanı Sıra Tekstil Atölyelerinin de En Çok Tercih Ettiği Firmalar Arasında Yer Almaktadır.


Sercan Sarı Türkiye’nin  Mutfağı Sarılar Catering
Türkiye’nin İstanbuldaki Mutfağının SARILAR CATERİNG Olduğunu söyleyen firma sahiplerinden Sercan Sarı “İstanbul’un 39 ilçesine Yedi Bölgenin Sofrasını, Deneyimli Ustalar Nezrinde Kurmaktayız. Düğün, Nişan, Taziye ve Tüm Toplu Yemek Hizmetlerinde Ev Mutfağı Hijyenikliği ve Anne Eli Lezzetini yine Sarılar Cateringde” dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Adıyamanlı, Sercan, ve, Serkan, Sarı, Kardeşlerin, Büyük, Başarısı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı